جمعه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ مصادف با 2 جمادی الاولی, 1437
خانه » خبر وگزارش » اخبار اهل سنت » درگذشت کاک عمر شاپری، از علمای اهل سنت کردستان
درگذشت کاک عمر شاپری، از علمای اهل سنت کردستان

کاک "عمر شاپری"، از علمای اهل سنت کردستان و عضو شورای مدیریت و هیأت افتاء و قضاء مکتب قرآن، روز یکشنبه 21 خرداد 1391 بر اثر عارضه‌ قلبی درگذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنت آنلاین به نقل از پایگاه‌ اطلاع ‌رسانی اصلاح، "کاک عمر شاپری"، از علمای اهل سنت کردستان و عضو شورای مدیریت و هیأت افتاء و قضاء مکتب قرآن، روز یکشنبه‌ 21 خردادماه‌ 1391 بر اثر عارضۀ ایست قلبی در سنندج درگذشت. کاک عمر شاپری یکی از شاگردان نزدیک مرحوم کاک احمد مفتی ‌زاده‌ - رحمه الله‌- بود که‌ از همان سالهای اولیۀ فعالیت مکتب قرآن و دعوت اسلامی در کردستان حضور فعال و چشمگیری داشت.

پایگاه اطلاع رسانی سنت آنلاین درگذشت این عالم وارسته را به خانواده‌ی ایشان، علما، فرهنگیان، مردم غیور کردستان و جامعه اهل سنت ایران تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای این مرحوم  علوّ درجات و برای خانواده و خویشاوندان وی اجر جزیل و صبر جمیل را مسئلت می نماید.
ديدگاه شما نظرات ( 8 )
 1. محمد احمد می‌گه:

  خداوند درجاتشان را عالی کند!

  ملک محمد می‌گه:

  در گذشت این عالم بزرگ اهل سنت را به مسلمانان ایران به ویژه برادران اهل سنت کردستان تسلیت عرض نموده واز خداوند بزرگ بزرگترین درجات اخروی را خواستاریم

  عامر بندری پور می‌گه:

  رحمت خدا بر او باد>>>>> از خداوند میخواهم به خانواده ی این بزرگوار صبر دهد

  اهل سنت زنده باد می‌گه:

  خداوندا روحش را هم در این دنیا وهم اون دنیا به آرامش محفوظ نگه دار……………….

  saman می‌گه:

  خوا عفوش که رو

  رحمت می‌گه:

  از مومنان راستین ( احمد مفتی زاده و امثال ایشان ) اسم نبرید، چون اضدادشان، شما را مواخذه خواهند کرد!

  خالد موکریانی می‌گه:

  السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
  استادان ارجمند :
  ترم دوم امسال در دانشگاه با یکی از جوانان اسلامگرا آشنا شدم ، ایشان نیز جزواتی را از شخصی به اسم ابوحمزه المهاجر هورامی در اختیار بنده قرار دادند ، من تا قبل از امتحانات چند جزوه را مطالعه کردم ، به نظرم مطالب انقلابی و به روز هستند . با این وجود دوست داشتم از شما در مورد کلیات افکار این شخص راهنمائی هایی را داشته باشم ؛ چون وقتی جزوه ی شورای اولی الامر ایشان را خواندم احساس کردم که از مطالب کاک احمد بسیار استفاده شده و ایشان ممکن است یکی از شاگردان مکتب قرآن باشد .
  با تشکر و احترام

  دیاکو می‌گه:

  برادر عزیز خالد موکریانی، شخصی که نام بردید، هیچ ربطی به کاک احمد مفتی زاده و مکتب قرآن ندارد. برای آشنایی درست و دقیق با افکار کاکه احمد مفتی زاده، به منزل ایشان مراجعه و با شاگردان و پیروان ایشان ( شورای مدیریت مکتب قرآن ) بحث و تبادل نظر کنید .

ديدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *