شما اینجا هستید: خانه / خبر وگزارش / اخبار اهل سنت / درگذشت کاک عمر شاپری، از علمای اهل سنت کردستان

درگذشت کاک عمر شاپری، از علمای اهل سنت کردستان

کاک “عمر شاپری”، از علمای اهل سنت کردستان و عضو شورای مدیریت و هیأت افتاء و قضاء مکتب قرآن، روز یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ بر اثر عارضه‌ قلبی درگذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنت آنلاین به نقل از پایگاه‌ اطلاع ‌رسانی اصلاح، “کاک عمر شاپری”، از علمای اهل سنت کردستان و عضو شورای مدیریت و هیأت افتاء و قضاء مکتب قرآن، روز یکشنبه‌ ۲۱ خردادماه‌ ۱۳۹۱ بر اثر عارضۀ ایست قلبی در سنندج درگذشت.
کاک عمر شاپری یکی از شاگردان نزدیک مرحوم کاک احمد مفتی ‌زاده‌ – رحمه الله‌- بود که‌ از همان سالهای اولیۀ فعالیت مکتب قرآن و دعوت اسلامی در کردستان حضور فعال و چشمگیری داشت.

پایگاه اطلاع رسانی سنت آنلاین درگذشت این عالم وارسته را به خانواده‌ی ایشان، علما، فرهنگیان، مردم غیور کردستان و جامعه اهل سنت ایران تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای این مرحوم  علوّ درجات و برای خانواده و خویشاوندان وی اجر جزیل و صبر جمیل را مسئلت می نماید.

۵ نظر

  1. خداوند درجاتشان را عالی کند!

  2. در گذشت این عالم بزرگ اهل سنت را به مسلمانان ایران به ویژه برادران اهل سنت کردستان تسلیت عرض نموده واز خداوند بزرگ بزرگترین درجات اخروی را خواستاریم

  3. عامر بندری پور

    رحمت خدا بر او باد>>>>> از خداوند میخواهم به خانواده ی این بزرگوار صبر دهد

  4. اهل سنت زنده باد

    خداوندا روحش را هم در این دنیا وهم اون دنیا به آرامش محفوظ نگه دار……………….

  5. خوا عفوش که رو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد/ نظرات ارائه شده در مطالب به منزله دیدگاه سایت سنت انلاین نیست

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

زبان فارسی زبان عربی سنت آںلاینءِ بلوچی بہر


Scroll To Top