جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 29 محرم , 1439
خانه » پيامبر رحمت » پیامبر مهربانی
پیامبر مهربانی
;

Top Custom Essay Writing ikdghkبا شروع ماه ربیع الاول، حال و هوایم بهاری می‌شود؛ ربیع ماه خوبی‌هاست و‌ یادآور روزی مهم در تاریخ بشریت ‌است.

source ربیع ماه تولد پیامبر خوبی‌هاست. غرق در خیال خوبی‌های پیامبر نازنینم می‌شوم‌، آن‌قدر مهربان بود که حتیٰ صدای خروشان ابوجهل‌ها نیز در مقابل مهربانی‌اش فروکش می‌کرد.

Easy Research Paper تمام عالم مهربانی وجودش را‌ حس کرده بود. قطرات باران نیز به وجودش پایکوبی می‌کردند و دورشان می‌چرخیدند.

enter برای سبک شدن کافی است‌ نیم نگاهی به صفحات تاریخ بیندازیم تا بدانیم وجود نازنینش مایه برکت و رحمت برای عالمیان بود ﴿وَمَا أَرْسَلْنَاكَ إلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِیْن﴾.

http://www.osteriaripasso.it/purchase-a-dissertation-a-publication/ purchase a dissertation a publication تولدش موهبت الٰهی بود تا‌ فراموش نکنیم، ‌نوازشگر یتیمان ‌‌‌و حامی مستضعفان بود.

home page درخت سبز داند قدر باران را /∗/ تو خشکی قدر باران را چه دانی

get در روزگاری به دنیا آمد که حجاز در تاریکی‌ها‌ و گردبادهای هولناک خرافات دست و پا می‌زد، سراسر دنیا را ظلمت و سیاهی فراگرفته بود‌، مردم‌ آن‌قدر از نظر فکری سقوط کرده بودند که چوب و سنگ دست‌ساخته خویش را بندگی می‌کردند و دختران را زنده به گور می‌انداختند.

source url جامعه آن زمان در پست‌ترین درجه اخلاقی قرار گرفته بود. سرانجام رحمت‌ الهی شامل زمینیان گردید و زمینِ بیمار را غرق در گل و سبزه نمود و صدای معرفت و صداقت در همه جا پیچید.

see آری! او امین ، درستکار، مسؤول، شجاع و مهربان بود. با رشادت‌های خویش گرد و غبار جاهلیت را از جامعه آن روز پاک نمود و دریچه خوشبختی را به روی آدمیان گشود تا دیگر نوزاد بی‌گناهی به جرم دختر بودن زنده به گور نگردد!

http://wordandspiritmedia.com/college-essay-university-of-chicago/ ای رسول مهربانی!

go here آن روز که تو آمدی، مردم از چنگ طاغوت بت‌پرستی و بت‌پرستان ظالم ‌زمان نجات پیدا کردند و جوانه‌های امید در دلهای مظلومان شروع به تپیدن گرفت.

click here رسول مهربانی!

cattle farming business plan با آمدنت کمرهای خمیده کنیزان و بردگان راست شد. بر لبان پژمرده‌ی فقرا تبسم نشست و قامت حق‌پرستان و خداپرستان استوارتر شد. از آن‌ روز به بعد فریادها در گلوگاه‌ها‌ خفه‌ نشد و نور هدایت بر ظلمت‌ و گمراهی غالب آمد.

next ای پیامبر مهربان! ما تو را نشناخته‌ایم و فقط این را می‌دانیم که نام مبارکت بر همه کائنات ترجیح دارد؛ از همین‌جا بر تو درود می‌فرستیم.

http://wpdalya.com/best-custom-writing-service/ «اللّٰهُمَّ صَلِّ وَسَلِّم عَلَیٰ نبیّنا مُحَمّد وعَلَیٰ آلِهِ وَأَصْحَابِهِ أَجْمَعِیْنَ.»

عبدالسمیع سعادتی
ديدگاه شما نظرات ( 1 )
next سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت