جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 29 محرم , 1439
خانه » پيامبر رحمت » پیامبر رهایی بخش
پیامبر رهایی بخش
;

http://naturalbydesign.us/academic-writing-research-paper/ 85638796معمولا وقتی سخن از زندان و رهایی مطرح می شود، این‌طور بذهن می رسد که شخص دیگری مارا محبوس نموده و توانسته‌ایم از این زندان خلاص شویم؛ اما حقیقت این است که در چنین زندانی نهایتا جسم و تن آدمی زندان می‌شود و چه بسا که به تقویت و رشد فکر و روح او نیز بیانجامد! لکن درد اصلی در جایی است که آدمی اسیر افکار و باورهای غلط است.

http://newpaintherapy.com/online-book-reading/

http://ducasco.gr/writing-dissertation-proposal/ writing dissertation proposal این زندان هم خطرناکتر است و هم رهایی از آن دشوارتر است؛ چون زندان بان در این‌جا خود آدمی است! و کسی که می‌خواهد تو را آزاد کند باید این قدرت را داشته باشد که تو را علیه خودت بشوراند! و این همان کار بزرگی است که تنها پیامبری الهی می‌تواند انجام دهد.

http://www.suannmotorandpump.com.au/master-thesis-american-literature/

view رهاکردن انسان از زندان افکار جاهلانه خودش! و چه فاصله زیادی است میان شخص جاهلی که در جاهلیتی عمیق اسیر پندارهای نادرست خویش است و انسانی آزاده که از همه سطوح مادی دنیا عبورکرده و پا به آستانه ساحت ملکوت گزارده است!

see url

http://eaglesviewinc.org/hitler-and-stalin-rise-to-power/ hitler and stalin rise to power آری معجزه این آخرین پیامبر صلی الله علیه در همین است که با کلام و سخن الهی‌اش یعنی"قرآن"  آدمی را از حضیض ملک به اوج ملکوت رسانید... .

go site
محمد برفي
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.
سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت