سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 26 محرم , 1439
خانه » مقاله‌ها » اخلاق و تربیت » مولانا محمدانور ملازهی علیه‌الرحمه و نجواهای بی‌تکلف و پربار و پرسوز او
مولانا محمدانور ملازهی علیه‌الرحمه و نجواهای بی‌تکلف و پربار و پرسوز او
;

http://www.yuceajans.com/phd-research-proposal-for-environmental-science/ باری، توفیق دیدار مولانا محمدانور ملازهی علیه‌الرحمه نصیب این بی‌مایه‌ی تهیدست نشد! او را نمی‌شناختم اما پس از آن‌که رخ در نقاب خاک کشید از فضایل و خوبی‌هایش خواندم و انگشت حسرت و ندامت به دندان گزیدم! همان اندک سخنان و دعاهایی را که از حضرتش به جا مانده، به خوبی و دقت و ادب می‌شنوم، چه پرسوز و اثرگذار و صمیمانه با خدایش مناجات می‌کند! امروز صبح وقتی دلم سخت گرفته بود از همه‌ی بی‌مهری‌ها و بغض کرده بودم از روزمرگی‌ خودم، با شنیدن دعای آن عزیز از دست رفته اندکی سبک شدم!

http://trinahealthntx.com/technical-paper-writing/

http://foodland-stbarth.com/college-application-assistance/ مولانا محمدانور علیه‌الرحمه در فرازی از آن دعای بی‌تلکفش با زبان پر شهد بلوچی این‌گونه با خدایش نجوا می‌کند: ای الله! اگر نمازها و روزه‌های ما بی‌ارزشند و قابلیت پذیرش درگاه تو را ندارند آنها را با اعمال خالص بندگان نیکت درآمیز و بپذیر! مهربان الها! ما و اعمال‌ ما به همان سنگریزه‌ها و کلوخ‌ها و خاک‌هایی می‌ماند که با عدس و لوبیا و برنج‌ به فروش می‌رسند! همانطور که خریدار آن سنگریزه‌ها و خاک‌ها را جدا نمی‌کند، تو نیز ای شه بی‌تاج و تخت اعمال ما ناخالصان را با اعمال نیک درگاهت یکجا کن، قبول مان کن و خریدار ما باش که تو چه نیک خریداری هستی!

follow link

http://www.programista.zstrybnik.pl/?how-to-write-a-successful-college-essay how to write a successful college essay این دعا از من و از جمله جهان #آمین باد!

http://securityx.org/ghostwriter-schweiz/

http://www.deltaventuraparckayakebro.com/writing-service-from/ خدایش در صف نیکان کند محشور

proposal writing for master thesis
ولي الله رفيعي ( دين‌ورزان )
ديدگاه شما نظرات ( 1 )
  1. محمد اسلام عبدالزهی گفت:

    http://akada.org/english-jc-paper-1/ الله متعال استاد بزرگوارم را در جوار رحمات خویش قرار بدهد. آمین

    http://salon-cvetov.kz/writing-will-online/
سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت