جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 29 محرم , 1439
خانه » خبر وگزارش » اخبار اهل سنت » انتقاد از عدم حضور علمای اهل سنت در مراسم تحلیف
در جلسه امروز مجلس صورت گرفت؛ انتقاد از عدم حضور علمای اهل سنت در مراسم تحلیف
;

http://newlinkgroup.com/doctoral-dissertation-length-average/ عضو فراکسیون اهل سنت مجلس از عدم دعوت از علمای اهل سنت در مراسم تحلیف انتقاد کرد.

go site

page به گزارش سنت آنلاین، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در نطق میان دستور با اشاره به وعده‌های انتخاباتی روحانی گفت: با توجه به وعده‌های زمان تبلیغات ریاست جمهوری، مردم اهل سنت و کردستان انتظار داشتند که نخبگان اهل سنت و کرد در کابینه جای داشته باشند اما متاسفانه حتی یک وزیر از میان اهل سنت و مردم کردستان انتخاب نشد.

http://toliy.com/online-writer/ عضو فراکسیون اهل سنت اظهار داشت: در روز تحلیف از جمعیت چند میلیونی اهل سنت حتی یک نفر هم دعوت نشد و علمای اهل سنت مورد توجه قرار نگرفتند.

go

http://fionadalwood.com/essay-on-service-learning-experience/ بیگلری گفت: انتظار داریم حداقل در انتخاب معاونان وزرا از نخبگان کردستان و اهل سنت استفاده شود و هم‌چنین حضور زنان در کابینه مورد انتظار ماست.

http://www.kedelaga.com/writing-college-admission-essay-ucf/

term papers republic day speech in english بیگلری با اشاره به مشکلات فرهنگیان گفت: انتظار داریم دولت در انتخاب وزیر آموزش و پرورش حساسیت ویژه ای به خرج داده و فردی را معرفی کند که بتواند گوشه‌ای از مشکلات فرهنگیان را برطرف کند.

american dream essay

http://tyeshiea.com/cranfield-masters-thesis-archive/ وی ادامه داد: گاها برخی فیلم‌ها در مورد کرد و کردستان ساخته می‌شود که پیام درستی را به مردم منتقل نمی‌کند. از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار داریم این موضوع را حل کنند.

follow link

http://www.planetecitoyenne.org/paying-someone-to-write-your-essay/ در ادامه منصور مرادی نماینده مردم مریوان در نطق میان دستور گفت: آقای روحانی اهل سنت در هر دو دوره انتخابات ریاست جمهوری به شما رای بالایی دادند اما در مراسم تحلیف حتی از یکی از علمای اهل سنت دعوت نشد و جای بزرگان اهل سنت خالی بود.

see

we need academic writers عضو فراکسیون اهل سنت مجلس با اشاره به اظهارات روحانی مبنی بر این‌که شهروند درجه دوم نداریم، گفت: دلیل عدم استفاده از نخبگان اهل سنت و کرد در کابینه چیست؟ فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس در حوزه انتخابیه ما کوله بری می‌کنند.

go site
( خبرگزاري مهر )
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.

ديدگاه شما

follow site نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

see

http://gccwines.com/do-my-homework-games/

http://churchofthelordjesus.com/compare-and-contrast-essay-writing-and-business-writing/ compare and contrast essay writing and business writing

watch

enter site

http://www.inglesesrl.com/dissertation-changement-social-conflits/

next

http://www.bcuto.ch/?personal-statement-writing-services سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت