جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 29 محرم , 1439
خانه » تاریخ و شخصيات » صحابه و اهل بیت » صحابه، معجزه‌ای واقعی!
صحابه، معجزه‌ای واقعی!
;

click تاریخ هرگز شاهد مردانی نبوده است که عزم و نیت‌شان را بر هدف و مقصودی در نهایت عدالت و عظمت جزم نموده، سپس زندگی خود را با منتهای جرأت، فداکاری و بخشش در راهش نذر کنند - آن‌گونه که در آن مردانی که گرداگرد رسول صلى الله علیه وسلم بودند- شاهد بود.

source url

source site آنان در زمان تعیین شده و در روز موعود به میدان آمدند.

enter

http://www.frola.cz/research-paper-on-the-importance-of-brand-names-to-customers/ هنگامی که زندگی ندا سر می‌داد تا کسانی پیدا شوند و جوانی و درستی را به ارزش‌های روحی آن برگردانند، آنان همراه با پیامبر بزرگوارشان بشارت دهنده و عبادتگزار آمدند.

custom wrting com

websites for writing هنگامی که جهان خواستار کسی بود که بشریت خسته را از غل و زنجیرهایش برهاند و وجود و سرنوشتش را آزاد سازد، آنان پشت سر پیامبرشان برای انقلاب و آزادسازی آمدند.

custom pre written essays

هنگامی که زندگی در انتظار کسی بود که برای تمدن انسانی سرآغازی جدید و راه یافته رقم بزند، آنان به عنوان پیش‌آهنگ و به دنبال نور آمدند.

enter

Pay Someone To Do Your College Essay چگونه این نیکوکاران چنین کارهایی را در طی چند سال به انجام رساندند؟!

http://rlcconstruct.com/?p=dldav-shalimar-bagh-holiday-homework

see چگونه با قرآن و عباراتش دنیای جدیدی ساختند که از شادابی به تکاپو افتاده، از عظمت می‌درخشد و از قدرت و توانگری برتری می‌یابد؟

go

next پیش از تمام اینها و بالاتر از اینها، چگونه توانستند با سرعتی چون نور، وجدان انسانیت را با حقیقت توحید نورانی ساخته و بت‌پرستی قرنها را برای همیشه از آن پاک سازند؟!

http://www.serviceindustry101.com/eaton39s-corrasable-bond-typewriter-paper/

http://gila.com.mx/diving-for-pearls-katherine-thomson-essay/ این همان معجزهٴ واقعی‌شان است.

view همچنین معجزه‌ٴ واقعی‌شان در آن قدرت روحی بزرگی است که به وسیلهٴ آن فضایل و برتری‌هایشان را آفریدند و به گونه‌ای بی‌نظیر به ایمان‌شان چنگ زدند!

follow link تمام معجزاتی که محقق ساختند، چیزی نبود جز بازتاب متواضعی از معجزه‌ٴ بزرگی که بر دنیا رخ نمود، آن هنگام که خداوند به قرآن کریمش اجازه داد تا نازل شود، به پیامبرش امینش که رسالت را برساند و به کاروان اسلام که حرکتش را در مسیر نور و هدایت آغاز کند...

خالد محمد خالد( مقدمهٴ رجال حول الرسول )
ترجمه : محمد ابراهیم ساعدی رودی
ديدگاه شما نظرات ( 1 )
  1. عبدالله گفت:

    click پاسخ استاد حوزه علمیه به اظهارات عجیب “ولیعهد سعودی” درباره امام زمان(عج)

    http://colostrumnutrient.com/?p=writing-services-reston-va «قال أبوالحسین الآجری: قد تواترت الأخبار و استفاضت بکثره رواتها علی المصطفی بخروجه و إنه من أهل بیته و أنه یملأ الأرض عدلا

term paper companies سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت