یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 1 صفر , 1439
خانه » خبر وگزارش » اخبار ايران و جهان » خشونت‌ها علیه مسلمانان در میانمار افزایش یافت
خشونت‌ها علیه مسلمانان در میانمار افزایش یافت
;

http://www.ashoksom.com/help-with-dare-essay/ علیرغم هشدارهای دولت میانمار و اعلام وضعیت فوق العاده، خشونت‌ها علیه مسلمانان توسط بودائیان در غرب میانمار افزایش یافت.

click here

custom essay writing service toronto به گزارش اخبار جهان اسلام به نقل از منابع اینترنتی، براساس گزارش رسانه‌های محلی، ناآرامی‌ها و درگیری‌ها میان اقلیت مسلمان و اکثریت بودائیان در ایالت "راخین" در غرب میانمار افزایش یافت.

go to site

raft assignments به دنبال درگیری‌ها در این کشور که از روز جمعه آغاز شد و باعث کشته شدن 25 نفر در ایالت "راخین" در مرز بنگلادش شد، دولت میانمار روز گذشته وضعیت فوق العاده اعلام کرد و نسبت به بروز هرج و مرج داخلی هشدار داد.

Buy CrossOver 9 Professional MAC

http://www.holidayhometimes.com/write-my-english-essay-for-me/ شاهدان حوادث می‌گویند که بیشتر مسلمانان در ایالت راخین که تحت تاثیر این حوادث هستند آواره و بی خانمان شده‌اند.

some who will write my paper

http://www.aftlv.com/dissertation-statistical-services-manchester/ خشونتها در میانمار به دنبال حمله به یک اتوبوس حامل مسلمانان و کشته شدن یک زن بودائی آغاز شد و تا کنون ادامه دارد.

see url

go to site براساس این گزارش، دولت نیروهای امنیتی خود را به منطقه اعزام کرده است اما باید نیروهای بیشتری به ایالت راخین اعزام کند.

argumentative analysis essay

http://www.duatloseries.com/emily-dickinson-essay/ حدود 750 هزار تن از جمعیت 60 میلیونی میانمار، مسلمان هستند.

go
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.
follow url سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت