شما اینجا هستید: خانه / باشگاه انديشه / داستان‌هاي آموزنده / تاثيرگذارترين عكس حج!

تاثيرگذارترين عكس حج!

855075392

برای مشاهده عکس در سایز اصلی، روی آن کلیک کنید

در شبکه اجتماعی “تويتر” تصویری منتشر شد که به سرعت دست به دست گشت و بسیاری از کاربران آن را نمونه ی بارز تجسم یافتن آیه ی قرآنی : “إنما المؤمنون إخوة” دانستند.

تصویر مربوط به جوانی غیرعرب بود که پیرمردی را بر دستانش گرفته بود و پس از تحقیق مشخص گردید که این جوان هیچ نسبتی با پیرمرد ندارد و فقط این کارش برگرفته از آموزه های دین اسلام بوده است که راستای سخن پروردگار:  “إنما المؤمنون إخوة” انجام داده است.

در تعلیقی که روی عکس نوشته شده، آمده است: یکی از حجاج، جوانی را یافت که پیرمردی را حمل می کند، می خواهد نسبت به این کار نیکی که برای پدرش انجام می دهد، از وی تشکر کند.

جوان می گوید: این پدرم نیست؛ او را در عرفه تنها دیدم که هیچ کسی با او نبود، او را بر پشتم گذاشتم و به مزدلفه آوردم و از آن جا به منی رساندم.

حاجی از وی سوال کرد: چرا این کار را کردی؟

جوان گفت: مؤمنان با هم برادرند.

ترجمه: واحد ترجمه سنت آنلاین

منبع: البيان

 

۴ نظر

 1. الله اکبر

   
 2. خدایا شکرت که هنوز همچین بندگانی هم داری

   
 3. عمرکردستان مظلوم

  انسان مومن بایداینگونه باشد

   
 4. فقط می توانم بگویم آفرین به توای مسلمانی که هنوزفراموش نکرده ای اسلام چیست.

   

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد/ نظرات ارائه شده در مطالب به منزله دیدگاه سایت سنت انلاین نیستخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

زبان فارسی زبان عربی سنت آںلاینءِ بلوچی بہر


Scroll To Top