یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 1 صفر , 1439
خانه » خبر وگزارش » اخبار جهان اسلام » بانوی مسلمانی در آمریکا ۸۵ هزار دلار غرامت گرفت
بانوی مسلمانی در آمریکا ۸۵ هزار دلار غرامت گرفت
;

enter دادگاه فدرال آمریکا در ایالت کالیفرنیا، اداره پلیس شهر لانگ بیچ را به پرداخت ۸۵ هزار دلار بابت کشف حجاب یک بانوی مسلمان محکوم کرد.

http://wabihomes.com.au/professional-research-paper-writers/

go شورای روابط اسلام و آمریکا (CAIR) اعلام کرد: کریستی پاول که سال گذشته توسط افسران پلیس شهر «لانگ بیچ» در لس‌آنجلس، مجبور به کشف حجاب شده بود موفق به دریافت جریمه ۸۵ هزار دلاری شده است.

http://popyentradas.com/influence-of-online-social-networks-on-our-youth-essay/ دادگاه فدرال آمریکا پس از رسیدگی به شکایت او، اداره پلیس شهر لانگ بیچ را محکوم به پرداخت مبلغ مذکور محکوم کرد.

link

enter site از سوی دیگر اداره پلیس شهر لانگ بیچ نیز اعلام کرد که مقررات استفاده از حجاب را تغییر داده است.

http://www.csq.cz/?what-is-an-analytical-essay what is an analytical essay

http://www.nfz-lublin.pl/?dissertation-consumer-buying-behavior dissertation consumer buying behavior این بانوی مسلمان سال گذشته به دلیل سوء تفاهم میان وی و پلیس از سوی دو افسر دستگیر شد و در حین انتقال به ایستگاه پلیس شهر لانگ بیچ درخواست کرد برای انتقال وی از ماموران زن استفاده شود.

here

http://sensoreal.sk/the-resume-writing-experts/ درخواست او پذیرفته نشد و پس از انتقال به ایستگاه روسری او از سر او اجبارا برداشته شد. وی پس از گذشت ۲۴ ساعت در ایستگاه پلیس و اثبات بی‌گناهی آزاد شد، اما نسبت به رفتار تبعیض آمیز ماموران شکایت کرد.

Personal Statement Essay For Pharmacy
( آناتولي )
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.
source site سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت