جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 29 محرم , 1439
خانه » باشگاه انديشه » اهمیت وقت و برنامه‌ریزی
اهمیت وقت و برنامه‌ریزی
;

follow site با ارزش‌ترین سرمایه زندگی که در اختیار همه ما قرار دارد، وقت و زمان است. با گذر هر لحظه از زندگی، حزئی از وجود ما از بین می‌رود؛ به‌دلیل اینکه مرگ و نابود شدن با گذر همین لحظات زندگی به سراغ ما می‌آید. درست با طلوع خورشید امروز، شب گذشته را نمی‌توانیم به هیچ قیمتی به‌دست بیاوریم، بلکه با گذر آن جزئی از ما کم شد. امروزهم با غروب خورشید بازگشتنی نخواهد بود و با گذشتن آن جزئی از ما کم نیز می‌شود. بلکه با هر دقیقه و ثانیه‌ای هٰکذا بر وجود ما زوال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید.

the importance of community service essay

download windows 8 metro هر انسان در زندگی خواهان موفقیت در همه اوقات زندگی‌اش است. این را بگویم: موفقیت چیزی نیست که از آسمان بیفتد. بلکه موفقیت با تلاش و کوشش در همین شب و روز به دست می‌آید. موفقیت با سپری نمودن شب و روز نه با بی‌برنامگی بل با استفاده از وقت در اوقات برنامه‌ریزی شده عائد می‌گردد.

go to site

http://www.dasquire.com/dltk-custom-writing-paper/ علت هدر رفتن وقت در زندگی اغلب ما، نداشتن برنامه‌ریزی و یا تعیین اولویت‌های کاری است. ما وقتی می‌توانیم روی زمان و وقت خود کنترل داشته باشیم، که برای کارهای خود برنامه‌ریزی کرده باشیم، به این معنی که کارها را بشناسیم، اولویت انجام آنها را تعیین کنیم، و با توجه به شناختی که از آن کار داریم، زمانی را تخمین زده و در برنامه کارهای خود، بگنجانیم.

page

follow link بدین منظور نیز، ابتدا باید اهداف خود را به‌طور کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت تعیین کرده باشیم.

http://adianto.id/?p=best-paper-writing-services

http://www.queen-jungle.com/assignments-help-sydney/ اشخاصی که اهداف خود را به روشنی مشخص کرده‌اند، می‌توانند اولویت‌ها را تعیین و با حداکثر توان به سوی اهداف مطلوب حرکت کنند.

http://retard-de-regles.com/homework-help-for-year-4/

Legitimate Paper Writing Services تعیین اهداف در کار و زندگی روزمره ما آن‌قدر زیاد است که اگر ما نتوانیم هدفی برای کارهای خود تعیین کنیم، ناچار خواهیم شد با تندباد حوادث و رویدادها به این سو و آن سو حرکت کنیم. در حالیکه وقتی هدف از پیش تعیین شده‌ای برای خود تعیین و برنامه نیل به آن را نیز ترسیم کرده‌ایم، بسیار بعید است که با هر پیشنهاد نسنجیده‌ای، مسیر خود را تعویض نماییم.

http://antstarter.com/?p=dissertation-innovation-et-croissance

http://piggybackhwy.com/the-best-custom-essays/ اگر ما اهدافمان را درست انتخاب کرده باشیم، می‌توانیم کارهای روزمرهٴ خود را از لحاظ اهمیت و اولویت رتبه‌بندی کرده و بیشتر انرژی و همت خود را در جهت انجام کارهایی صرف کنیم که ما را به اهدافمان نزدیکتر می‌کنند.

Buy Microsoft SQL Server 2008 Enterprise oem

http://lasendadesilvan.com/richard-stockton-college-admissions-essay/ همچنین مکتوب کردن اهداف و برنامه‌ها، توانایی‌های شما را در امکان انجام و یا عدم انجام کارهای مختلف نشان خواهد داد. بدین منظور، سوابق این اهداف و برنامه‌های مکتوب را نگهداری کنید و هر از چندگاهی، آنها را مرور نمایید.

follow url

http://ubackparadise.com/writing-an-executive-summary-for-a-report/ کارهای روزمره نیز کارهایی هستند که به هرحال باید انجام دهید و تقریباً راه گریزی از آنها وجود ندارد، اما کارهایی هستند که فقط باعث اتلاف وقت و زمان شما می‌شوند. این کارها، نه تنها شما را در نیل به اهداف کمک نمی‌کنند، بلکه می‌توانند شما را از برنامه‌های تعیین شده قبلی دور کنند.

http://salon-cvetov.kz/macbeth-coursework-help/ macbeth coursework help

http://www.fiascoultimate.com/persuasive-essay-online-learning/ سخن کوتاه، با تقسیم کارها بر حسب اولویت‌ها برنامه‌هایی را بریزیم و هر کدام از برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت و درازمدت را یاداشت نموده و سعی بر آنان بر باشد که در همان اوقات تعیین شده به آن کارها بپردازیم. اگر چنانچه در برنامه خللی آمده، سعی کنیم که آن را در وقت دیگر جبران کنیم.

dissertation de francais plan

http://www.tarifabox.com/business-finance-assignment-help/ نکتهٴ دیگر اینکه با افرادی تبادل نظر و مشاوره صورت گیرد که بر اوقات خود مدیریت دارند که با استفاده از آن به موفقیت رسیده‌اند. از تجارب و معلومات آنان استفاده شود که این خود در برخی امور راهگشا خواهد شد.

عبدالوحيد عمرزهي
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.

ديدگاه شما

http://bluntmax.com/cheap-essay-writing-service/ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://burlofans.ca/?p=sample-of-proposal-writing-for-research

follow url

http://www.tuzlaorganizasyon.net/online-dissertation-bonn/

home page

link

http://www.mofars.com/life-essays-written/

a essay about yourself

Biography Writing Services سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت