یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 1 صفر , 1439
خانه » خبر وگزارش » خطبه‌هاي جمعه » انسانی که مرتکب گناه می‌شود از مسیر اعتدال خارج شده است/آتش‌سوزی پلاسکو، بسیار تکان‌دهنده و دردآور بود
مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه زاهدان: انسانی که مرتکب گناه می‌شود از مسیر اعتدال خارج شده است/آتش‌سوزی پلاسکو، بسیار تکان‌دهنده و دردآور بود
;

http://www.ecopubblicita.it/dissertation-help-nursing/ شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه این هفته زاهدان، بر لزوم اتباع شریعت و دوری از گناهان ظاهری و باطنی تاکید کردند و نافرمانی پروردگار را «خروج از مسیر اعتدال» دانستند. به گزارش سنت‌آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه زاهدان، مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه (1 بهمن 1395)، پس از تلاوت آیات ابتدایی سوره «بقره»، اظهار داشتند: خداوند متعال در آیات ابتدایی سوره بقره صفات انسان‌های متقی را بیان می‌فرماید. انسان‌‌های بیدار و هوشیار این صفات را مدنظر قرار می‌دهند و سعی می‌کنند خودشان را به این صفات متصف کنند.

Buying Essay Papers Online

ایشان در ادامه خاطرنشان کردند: خداوند متعال اعتدال و میانه‌روی را در تمام زمینه‌ها می‌پذیرد. انسانی که در مسیر اعتدال حرکت کند از کفر، ظلم و فساد محفوظ می‌ماند. خداوند متعال از چنین انسان‌هایی اعلام رضایت می‌کند و بهشت جای چنین انسان‌هایی‌ست. انسانی که مرتکب ظلم و گناه و فساد می‌شود از مسیر اعتدال خارج شده است. بخل، تکبر، حب مال و مقام و… از گناهان باطنی، و دروغ، تهمت، غیبت و… از گناهان ظاهری هستند که همه‌ی گناهان قلب را فاسد می‌کنند.

enter site

click خطیب جمعه زاهدان در ادامه افزودند: راه راست، مسیر عبادت و بندگی پروردگار است. خداوند متعال می‌فرماید: «وَأَنِ اعْبُدُونِی هَذَا صِرَاطٌ مُسْتَقِیمٌ». البته باید توجه داشته باشیم که عبادت پروردگار فقط نماز و روزه نیست، بلکه هر نوع اطاعت و فرمانبرداری از خداوند، عبادت محسوب می‌شود.

get link

phd thesis ecotoxicology ایشان ادامه دادند: فساد در هر وجودی بیاید او را تباه می‌کند. انسانی که در ادای نماز سستی می‌کند، مشروبات الکلی مصرف می‌کند، رشوه می‌گیرد، چشم‌چرانی می‌کند، مال مردم را به ناحق می‌خورد و حقوق دیگران را زیر پا می‌گذارد، انسان سالمی نیست و از مسیر اعتدال و صراط مستقیم خارج شده است. قانون الهی‌ست که چنین انسان‌هایی اگر از گناهان‌شان توبه نکنند در روز قیامت به جهنم می‌روند و به عذاب الهی گرفتار می‌شوند.

http://www.townandcountryinteriors.com/research-papers-pdf-free-download/

here مدیریت دارالعلوم زاهدان در ادامه بر لزوم اصلاح و خودسازی تاکید کردند و گفتند: در مقابل افساد، اصلاح است. باید در هر جامعه کسانی باشند که برای از بین بردن فساد و مبارزه با گناهان تلاش کنند و جامعه را به سوی اصلاح و خودسازی رهنمون شوند. قرآن عظیم‌الشأن انسان‌هایی را که برای اصلاح جامعه فعالیت می‌کنند، عاقل معرفی می‌کند و می‌فرماید: «فَلَوْلَا كَانَ مِنَ الْقُرُونِ مِنْ قَبْلِكُمْ أُولُو بَقِیَّةٍ یَنْهَوْنَ عَنِ الْفَسَادِ فِی الْأَرْضِ إِلَّا قَلِیلًا مِمَّنْ أَنْجَیْنَا مِنْهُمْ» چرا در میان ملت‌ها و جوامع، انسان‌های عاقلی نبودند که مردم را از فساد در زمین منع کنند.

view

get link ایشان در پایان این بخش از سخنان‌شان خاطرنشان ساختند: همه‌ی ما باید در فکر اصلاح خود و جامعه باشیم. باید بین خود و پروردگارمان را اصلاح کنیم و برای اصلاح جامعه تلاش کنیم تا از عذاب الهی در امان بمانیم. باید کسانی را که گرفتار غفلت بوده و بر انجام گناهان جسور هستند، متوجه کنیم که خداوند متعال آگاه بر اعمال همه‌ی انسان‌هاست و دیر یا زود گناهکاران را مجازات می‌کند.حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو، بسیار تکان‌دهنده و دردآور بود

http://belajar-onlinemarketing.com/?p=college-help-essays

hugh gallagher essay شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در ادامه‌ی سخنان‌شان در نماز جمعه زاهدان، ضمن اظهار تاسف از حادثه ناگوار آتش‌سوزی در ساختمان تجاری پلاسکو در تهران، اظهار داشتند: حادثه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو بسیار تکان‌دهنده و دردآور بود؛ تعداد زیادی از هم‌وطنان ما در این حادثه کشته و زخمی شدند و مقادیر زیادی از اجناس نیز در آتش‌ سوختند و از بین رفتند.

phd thesis dissertation hec

Buy Papers For College Online ایشان کشته و زخمی شدن تعدادی از آتش‌نشانان در این حادثه را نیز «دردناک» دانستند و گفتند: دردآورتر از همه تلفاتی بود که مأمورین آتش‌نشانی در این حادثه متحمل شدند. آنان برای نجات دیگران جان‌فشانی کردند و خودشان را به کشتن دادند؛ این علامت ایثارگری مردم ما و مأمورین محترم آتش‌نشانی است. این ایثارگری مأمورین آتش‌نشانی جای تبریک دارد.

http://www.pretiradiatori.it/a-good-man-is-hard-to-find-research-paper/ a good man is hard to find research paper

http://www.urbanhhealth.com/argument-essay-layout/ امام جمعه زاهدان این حادثه را به مقام معظم رهبری و تمام ملت ایران به‌ویژه به مصیبت‌دیدگان تسلیت گفتند و “مغفرت الهی” برای جان‌باختگان، “شفای کامل” برای زخمی‌ها و “جبران” برای مال‌باختگان در این حادثه را از بارگاه الهی مسئلت نمودند.

http://www.3solarbids.com/best-price-to-edit-and-help-me-in-college-essays/

source site مدیریت دارالعلوم زاهدان در بخش پایانی سخنان‌شان به درگذشت شیخ‌الحدیث مولانا سلیم‌الله خان، رئیس وفاق‌المدارس پاکستان اشاره کردند و ضمن آرزوی رفع درجات برای این عالم و محقق برجسته، از خداوند متعال مسئلت کردند که جای خالی چنین شخصیت‌هایی را در جامعه پر کند.

follow
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.
http://www.gokcentunc.com/english-language-paper-1/ سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت