سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 26 محرم , 1439
خانه » خبر وگزارش » خطبه‌هاي جمعه » اسلحه‌ها از دست نا اهلان جمع آوری شوند
مولانا محمد حسين گرگيج اسلحه‌ها از دست نا اهلان جمع آوری شوند
;

http://www.tamameng.com/how-to-write-a-good-application-5-paragraph-essay/ how to write a good application 5 paragraph essay به گزارش سنت آنلاین  مولانا محمدحسین گرگیج استاد تفسیر و خطیب جمعه اهل سنت آزادشهر در بخشی از سخنانش  در خطبه این جمعه (24/ 10/ 95)  با توجه به قتل عام خانواده‌ای در یکی از روستاهای ایرانشهر، ضمن نکوهش این رویداد اظهار داشت: متاسفانه این هفته در حوالی شهرستان ایرانشهر ماموران واکسینه در یک حیاط با اجساد هشت نفر از اعضای یک خانواده روبرو می‌شوند که این موضوع برای ما بسیار تکان دهنده بود.

get

source ایشان با انتقاد از توزیع بی رویه سلاح ها به دست مردم خاطرنشان ساخت: هنگامی که همه مسلح شوند و سلاح‌ها به دست نا اهلان بیفتد، شاهد چنین حوادثی خواهیم بود، ما از جریان این حادثه اطلاع دقیقی نداریم اما این را هم می دانیم که همه کشته شدگان مجرم نبودند؛ چرا در منطقه‌ای که همه مسلمان هستند چنین جنایتی رخ دهد؟!

http://www.nhadatphongtro.com/thomas-custom-builders-business-plan/

home page مولانا گرگیج ضمن درخواست جمع آوری سلاح‌ها و ایجاد محدودیت برای حمل آنها، تصریح کرد: تقاضای ما این است که این اسلحه‌ها جمع آوری شوند، برای حمل اسلحه محدودیت هایی اِعمال شود و نگذارند افراد نا اهل با جان و مال مردم بازی کنند. یک فرد به سبب کینه شخصی تمامی اعضای یک خانواده را قتل عام می کند.

http://collinedesionvaudemont.fr/creative-writing-essay-format/

http://www.srisiddheswariseva.org/law-essay-help-australia/ استاد تفسیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش با تأکید بر اینکه " گناه ریختن یک قطره خون انسان بیگناه بالاتر از تخریب کعبه است" گفت: این مسئله بسیار تکان دهنده بود که در خطه بلوچستان در نزدیک ایرانشهر اعضای یک خانواده قتل عام شوند، دین اسلام دین صلح و صفاست و قرآن هرگز اجازه قتل عمد نفس را صادر نکرده است، ما باید نسبت به این مسایل درک و فهم زیادی داشته باشیم و با اهل علم و قرآن همنشین شویم تا دست به چنین اعمالی نزنیم.

i need an essay written for me
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.
سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت