سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶ مصادف با 26 محرم , 1439
خانه » خبر وگزارش » اخبار جهان اسلام » استقبال بازدیدکنندگان از موزه قرآن مدینه
استقبال بازدیدکنندگان از موزه قرآن مدینه
;

http://churchofthelordjesus.com/order-resume-online-oriflame/ حمزه موسی آدم مدیر موزه قرآن مدینه منوره، تصریح کرد: این موزه از سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون بیش از دو میلیون بازدید‌ کننده داشته است.

http://upliftservice.org/marketing-essay-writing-service/ marketing essay writing service

http://sacredsourcework.com/?buying-a-essay-online buying a essay online به گزارش خبرگزاری ایکنا به نقل از خبرگزاری آناتولی، موزه قرآن مدینه منوره، در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی بنا شده و نسخ خطی نادری از قرآن کریم را در خود جای داده است. در این موزه به حجاج بیت الله الحرام و دیگر گردشگران خارجی اطلاعاتی به ۱۳ زبان مختلف دنیا در خصوص قرآن‌های دستنویس ارائه می‌شود.

http://noexcusesnobs.com/ghostwriter-rjd2-chords/

http://www.hypehoodie.com/management-accounting-dissertation-topics/ management accounting dissertation topics حمزه موسی آدم، مدیر موزه قرآن مدینه منوره، طی سخنانی با بیان این که ۵۷ نسخه خطی نادر در ۱۳ سالن این موزه جای گرفته است، گفت: قدیمی‌ترین قرآن خطی موجود در این موزه در سال ۴۸۸ هجری قمری توسط «علی ابن محمد البطلیوسی» و به خط مغربی نگاشته شده است. همچنین در این موزه یکی از بزرگترین نسخ خطی قرآن متعلق به دو قرن پیش نیز وجود دارد که وزن آن ۱۵۴ کیلوگرم است.

Paper To Write On

link آدم در ادامه با اشاره به این موضوع که از سال ۲۰۱۵ تاکنون این موزه مورد بازدید بیش از دو میلیون نفر قرار گرفته است، افزود: در سال جاری همزمان با اعزام حجاج به سرزمین وحی انتظار می‌رود که افزایش چشمگیری در این آمار مشاهده شود.

page
ديدگاه شما نظرات ( 0 )
نظري ثبت نشده است.
click here سایت شیخ الحدیث مولانا حسين پور مدیر مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت